Organizirali smo zaključni piknik za Pokal centralne regije

Smučarski klub Kristianija je dne 29.5.2013 organiziral zaključni piknik za Pokal Centralne regije. Za dobro hrano in pijačo je bilo poskrbljeno, tekmovalci so se pomerili v nogometu, košarki, odbojki, skakali pa so tudi na trampolinih. Za odlično vzdušje pa je poskrbelo tudi sonce, ki se je po dolgih dneh spet prebilo skozi oblake. Podelili smo tudi pokale in nagrade vsem, ki so bili udeleženi na tekmah za Pokal Centrale regije.

Posebna pohvala gre tekmovalcem smučarskega kluba Kristianija. Iza Jarc je v tekmovanju mlajših cicibank osvojila skupno 3. mesto, v kategoriji mlajših deklic je Manca Hiti osvojila 1. mesto, v kategoriji mlajših dečkov Jan Maks Mirnik 1. mesto in v kategoriji Starejših dečkov Mark Jeršič 1. mesto. Čestitke vsem tekmovalcem.

Hvala vsem za udeležbo, se vidimo v novi sezoni.